R.Ertuğrul Altuntaş Haberleri

R.Ertuğrul Altuntaş Haberleri

R.Ertuğrul Altuntaş haberleri, haber editörü R.Ertuğrul Altuntaş tarafından kaleme alınan son dakika haberler bu sayfada.

Siyaset Bilimi mezunu olan editörümüz, Siyasi ve ekonomik alanlarda yapılan haberlerimizi hazırlamaktadır.

15 Temmuz Spor Salonu Hazır

Şehir Merkezinde yer alan Ahmet Aytar Kapalı Spor Salonunun yıkılmasıyla, Doğukent Mahallesinde inşa edilen 15 Temmuz Spor Salonunda yapılan bakım onarım ve yenileme çalışmalarına sona erdi.

İYİ Partiden eğitim çıkışı: ‘’Eğitim sistemimiz karaya oturmuş bir gemidir’’

İYİ Parti İl Başkanı Servet Gürgözeler 2022 2023 eğitim öğretim yılının 12 Eylülde açılmasının ardından eğitimde yaşanan aksaklıkları kamuoyuyla paylaştı. Gürgözeler yaşanan problemlere değinerek Türkiye'de eğitimin yetersizliğini ve çocukların ilgi alanlarına göre yönlendirilemediğinin altını çizerken İYİ Partinin eğitim öğretim alanında yeterli ve donanımlı kadrolarla çözüm odaklı çalışacaklarının altını çizdi.

Amatör Spor Haftası Kortej Yürüyüşü ile Başladı

Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu tarafından her yaştan insanın spor yapması ve farkındalık oluşturulması için her yıl ortaklaşa düzenlenen 'Amatör Spor Haftası' Elazığ’da başladı.

Gençlik ve Spor'dan Davet

Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu tarafından 81 ilde eş zamanlı olarak yapılan 3-9 Ekim Amatör Spor Haftası açılışı, Kortej Yürüyüşü ile başlayacaktır.

ESKRİM’de İlk Dereceler Geldi

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından şehrimize kazandırılan yeni branş Eskrim’de, ilk resmi müsabakasında derecelerini elde etti.

Fırat Üniversitesi'nden Kamuoyu Açıklaması

Fırat Üniversitesi Kamouyu'nda yanlış bilinen bir konu hakkında açıklama yaptı.

Elazığ Belediyesi Organizasyonu ve Ev Sahipliğinde Düzenlenen Nasa Space Apps Challenge Etkinliğine Yoğun İlgi

Çevre sorunlarının çözülmesi ve uzay teknolojilerinde ilerleme kaydedilmesi gibi konularda yeni fikirlerin üretildiği NASA Apps Challenge etkinliği Elazığ Belediyesi'nin ev sahipliğinde gerçekleşti.

Enflasyon Oranlarında Son Durum Ne?

TÜİK Enflasyon verilerini açıkladı...

Gençlik ve Spor Yatırımları Başladı

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından finanse edilen şehrimize kazandırılan ilimiz tarihinin en büyük toplu “Spor Yatırımları” kapsamında, il merkezimizde, tüm ilçelerimizde ve tüm beldelerimizde sportif anlamda yenileme ve yeniden inşa konusunda gençlik merkezlerimiz, spor salonlarımız, futbol sahalarımız ve sportif olarak yeni branşların kazandırılması hususunda çalışmalar başlamıştır.

Başkan Yıldırım'dan Vatandaşlara Sahte Hesap Uyarısı

AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, adına açılan sahte hesaplardan gelen mesajlara itibar edilmemesi yönünde uyarıda bulundu.

Başkan Arslan'dan Oda Seçimleri Öncesi Önemli Açıklama

Saygıdeğer Elazığ kamuoyu, odamızın çok değerli üyeleri, kıymetli basın mensupları. Hepinizi şahsım ve Elazığ Ticaret ve sanayi Odamız adına saygı ile selamlıyorum.

Elazığ Belediyesi, Park Ve Yürüyüş Yollarında Bakım Çalışmalarını Sürdürüyor

Elazığ Belediyesi, şehir genelindeki park ve yeşil alanlarda bakım, onarım ve yenileme çalışmalarını sürdürüyor.

AĞAR: Verdiğimiz Sözleri Teker Teker Yerine Getiriyoruz

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Tolga Ağar, yapımı tamamlanma aşamasına gelen, mimarisi ve seyirci kapasitesiyle Elazığ sporuna değer katacak yeni şehir stadyumunu gezdi. Ağar, Gençlik ve Spor İl Müdürü Abdulsamet Eren ile müteahhit firma yetkililerinden bilgiler aldı.

ELAZIĞ BELEDİYESİ BİLİMİN NABZINI TUTACAK

Elazığ Belediyesi; bilim, sanat, eğitim ve kültürel alanlarda vatandaşların gelişimlerine katkı sağlamaya devam ediyor.

Arslan: Şehrimize yakışır bir organizasyon oldu

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası ile Elazığ Ticaret Borsası işbirliğinde, TOBB Başkanı M.Rifat Hisarcıklıoğlu ve çok sayıda davetli ve iş dünyasının katılımı ile gerçekleştirilen “Elazığ Ekonomisine Değer Katanlar” programının Elazığ’a yakışır şekilde üst düzey bir etkinlik olarak yapıldığını belirten Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Asilhan Arslan, tüm katılımcılara ve programın hazırlanmasında emeği geçenlere teşekkür etti…

EBEGEM Kursları Vatandaşlar Tarafından Yoğun İlgi Görüyor

Elazığ Belediyesi Ekonomi Geliştirme Merkezi (EBEGEM) tarafından gençlerin gelişimlerine destek sağlamak için ücretsiz olarak açılan kurslar, uzman hocalar eşliğinde eğitimlerini sürdürüyor. Bu kapsamda gençlerden gelen talepler doğrultusunda açılan 108 saatlik F Klavyesi Eğitim Kursu başladı.

Toplam 249 haber.